Vězeňská kapela nahrávala u Kollera. Čtvrtníček zabubnoval i v Senátu.

Hudební kapela WSEDĚ z Věznice Kuřim nahrála své dvě autorské písně ve studiu Davida Kollera. Představení obou singlů proběhlo ve středu 20. 11. 2019 v rámci koncertu a rozhovorů Pět tváří zdi v Senátu PČR. Nově nahraná autorská píseň Spadla klec bude provázet 5. ročník charitativního běhu Yellow Ribbon Run na podporu lidí s trestní minulostí.

Klip z natáčení singlů ze studia Davida Kollera naleznete ZDE

„Jsme velmi rádi, že jsme dostali příležitost připojit se s programem k akci Pět tváří zdi a prezentovat náš projekt, který získává stále více fanoušků a podporovatelů,“ řekla ředitelka Věznice Kuřim, Gabriela Slováková.

Projekt Yellow Ribbon Run spoluorganizují Vězeňská služba ČR, nezisková organizace RUBIKON Centrum a Probační a mediační služba. Na akci Pět tváří zdi promluvily zástupkyně pořádajících organizací a ambasador projektu Petr Čtvrtníček. Všichni se shodli, že lidem s trestní minulostí komplikují návrat do společnosti předsudky, o kterých je důležité mluvit a snažit se s nimi bojovat. Právě proto bude myšlenka běhu opět šířena pod hashtagem #UtecPredsudkum na sociálních sítích.

Cílem projektu Yellow Ribbon Run je dát lidem s trestní minulostí a jejich rodinám druhou šanci na slušný život a přispět tak k prevenci kriminality, snížení recidivy a většímu bezpečí ve společnosti. V roce 2019 běželo štafetový závod na 600 běžců.